Volný poukaz na víkend pro dva


Nevíte jaký víkend pro dva vybrat jako dárek? Žádný problém, objednejte Volný poukaz a výběr víkendového pobytu přenechejte na obdarované. Ti budou následně moci vybírat ze všech (více než 100) pobytů z naší nabídky. Když si vyberou levnější pobyt než je hodnota poukazu je možné balíček rozšířit o další služby, pokud si vyberou dražší pobyt, tak doplácí pouze rozdíl v ceně. Volný poukaz lze uplatnit i na více pobytů najednou.

Pokud by Vám nevyhovovaly cenové relace volných poukazů, tak rádi připravíme poukaz v hodnotě dle Vašeho přání. Platnost Volného poukazu je 6 měsíců. Obdarovaní od nás obdrží dárkový certifikát společně s veškerými informacemi pro následný výběr pobytů. Na přání zákazníků nikde neuvádíme hodnotu Volného poukazu v Kč a jsme po předchozím zaplacení schopni doručit balíček přímo na adresu obdarovaných. Volný poukaz je jistotou, že obdarovaní si zvolí takový víkend pro dva, po kterém skutečně touží.

Certifikát k Volnému poukazu Vám dokážeme doručit i do 10 minut od objednání - stačí kontaktovat naší nonstop linku 739 907 010.

K dispozici jsou následující typy Volného poukazu:

1. Bronzový víkend pro dva za 3 000 Kč Objednat


2. Stříbrný víkend pro dva za 5 000 Kč Objednat


3. Zlatý víkend pro dva za 10 000 Kč Objednat


4. Diamantový víkend pro dva za 15 000 Kč Objednat


5. Briliantový víkend pro dva za 20 000 Kč Objednat