O nás - portál Víkend pro dva


Naše společnost se specializuje na víkendové pobyty po celé ČR, které svým klientům nabízí již více než dvanáct let. Pokud si zvolíte víkend pro dva z naší nabídky, tak se budete moci těšit nejen na kvalitní ubytování a zajímavý program, ale i na pestré relaxační vyžití během celého pobytu.

Ceny u našich balíčků jsou vždy finální za víkend pro dva za dvě osoby včetně doplňkového programu. Takže nemusíte mít obavy, že budete Vy nebo obdarovaný ještě něco doplácet. Žádné finty tipu cena od či cena za osobu u nás nenajdete.

Víkendy pro dva jsou vhodným dárkem k svatbě, k narozeninám či k významnému výročí a proto celý balíček zasíláme připravený přímo k předání obdarovaným. Součástí balíčku je certifikát vystavený na jméno (jména) společně s veškerými informacemi ke zvolenému pobytu.

Samozřejmě můžete ponechat výběr víkendu pro dva i na obdarovaném a k tomu slouží Volný poukaz v různých hodnotách.

Co se týče termínu víkendu, znovu se maximálně snažíme vyjít vstříc požadavkům klientů a proto poskytujeme buďto variantu s přímou volbou datumu nebo poukaz bez stanoveného termínu pobytu s platností 6 měsíců.
Pobytový balíček vám jsme schopni doručit emailem už do 10 minut po objednávce, v tištěné formě do druhého dne. Bližší informace k doručení a způsobům platby naleznete v sekci Objednávka.

Naše služby jsou důkladně prověřeny mnoha spokojenými zákazníky, jsme členem Středočeské Hospodářské Komory, spolupracujeme s Českou centrálou cestovního ruchu a náš partnerský web obsadil v prestižní soutěži o Živnostníka roku ve Středočeském kraji výborné třetí místo (viz. Reference).

Pokud byste měli jakékoliv dotazy k jednotlivým víkendům pro dva nebo ke způsobu objednávky neváhejte nás prosím kdykoliv kontaktovat. Budeme se těšit, že i Vás nebo Vaše blízké vyšleme na vydařený víkend pro dva!

Váš tým Vikend-pro-dva.eu