C9 Pobyt pro ženy v lázních - PoděbradyOblíbené středočeské lázně jsou ideálním místem na relaxaci a načerpání nových sil a proto jsme zde připravili tento pobytový balíček ve stylu dámské jízdy. Součástí pobytu je kvalitní ubytování, lahodná strava formou polopenze a pestrý relaxační program čítající 10 procedur.

Zde je kompletní program balíčku Lázeňský pobyt pro ženy v Poděbradech: tentokrát Vás vypravíme do historického lázeňského města, kde na pravém břehu Labe nedaleko zámku, pro Vás bude připravenoubytování ve stylovém lázeňském hotelu. Hotel se nachází na ideálním místě jak na procházky podél řeky Labe, tak směrem na lázeňskou kolonádu s hrající fontánou. Během pobytu si zajisté pochutnáte na lahodné polopenzi. Snídaně formou bufetu doplní servírované večeře formou menu v hotelové restauraci.

Hlavním cílem pobytu je však odpočinek a proto je ve skladbě pro každou dámu připraven následující relaxační program: masáž lávovými kameny, rekondiční masáž zádové sestavy, parafínový zábal rukou, rašelinový obklad a parní aromaterapie (tzn celkem 10 procedur). Dále se jistě neopomenete vydat na procházku do krásně upravených lázeňských parků, ochutnáte místní prameny,posedíte u hrající fontány nebo třeba vyzkoušíte poděbradské lázeňské oplatky.

K Pobytu pro ženy v Poděbradech lze doobjednat
K Pobytu pro ženy v Poděbradech je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o nocvčetně snídaně - 1 890 Kč, 2) Balíček Relax Speciál - 1x masáž éterickými oleji, 1x rekondiční masáž - 1 299 Kč,  3) Balíček Fun - 2x akupunkturní čínská masáž a vyjížďka na koních pro dvě dámy - 2 599 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Stylově vybavené pokoje oblíbeného lázeňského hotelu Vám poskytnou velice příjemné ubytování. Součástí každého pokoje je TV se satelitním příjmem, minibar, telefon s přímou provolbou, koupelna s vanou nebo se sprchovým koutem, toaleta a u některých pokojů klimatizace. Pokoje nabízí výhled na zámek nebo na řeku Labe.

Stravování
Součástí balíčku Lázeňský pobyt pro ženy v Poděbradech je polopenze. Každé ráno se můžete těšit na snídani formou bufetu a po dni plném relaxace Vás budou vždy čekat chutné večeře formou menu. Lahodné pokrmy a příjemné posezení hotelové restaurace je v letních měsících ještě doplněno o možnost využít venkovní terasu s romantickým výhledem na řeku Labe.

Lokalita pobytu pro ženy
Poděbrady - Střední Čechy (hotel se nachází u zámku v centru Poděbrad)

Ostatní
Balíček Lázeňský pobyt pro ženy v Poděbradech je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 1 890 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Pobyt lze využít i ve variantě pro jednu osobu (kalkulaci Vám zašleme obratem) případně pro pár.

cena: 8599,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
kurýrem (do 24 hodin)[?]