B17 Královský víkend v Českém Krumlově
Český Krumlov je dlouhodobě jednou z nejpopulárnějších destinací v nabídce romantických víkendů. Pokud se chcete seznámit s kouzlem Českého Krumlova, tak tento balíček Vám poskytne komfortní ubytování v historickém centru, lahodnou stravu, relaxační a zkrášlovací procedury i vstupy do turisticky atraktivních míst.

Zde je kompletní program pobytu Královský víkend pro pár v Českém Krumlově: připravili jsme pro Vás ubytování přímo v historickém centru města, které je díky své architektuře na seznamu UNESCO. K ubytování ve stylovém 4* hotelu přidáme snídaně formou švédských stolů či se servisem až do postele a romantickou večeři pro pár při svíčkách v hotelové restauraci. Jako vhodné doplnění k romantickým procházkám a poznávání atmosféry města poslouží vstupenky na zámeckou věž, do hradního muzea i do oblíbeného fotoateliéru Seidel a Egon Schiele Art centra.

Ve skladbě pobytu nechybí ani relaxace. Pro dámu jsme připravili 90ti minutovou zkrášlovací čokoládovou kúru, která nejen zjemní pokožku, ale postará se i o zklidnění organizmu. Pán se zase může těšit na 60ti minutovou klasickou masáž zádové sestavy. Vypravte se tedy do Českého Krumlova za poznáváním jedinečných míst, kvalitním ubytováním, lahodnou stravou a příjemnou relaxací.

K pobytu Královský víkend v Českém Krumlově lze doobjednat
K pobytu Královský víkend je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 3 900 Kč, 2) Doobjednávka druhé romantické večeře při svíčkách včetně láhve sektu - 1 400 Kč, 3) Welcome set po příjezdu do hotelu - láhev sektu a luxusní pralinky po příjezdu na pokoji - 890 Kč, 4) Balíček Relax - masáž zádové sestavy pro dámu a reflexní masáž dolních a horních končetin (obě procedury jsou hodinové) - 1 690 Kč, 5) Vyhlídkový let nad Hlubokou a okolím (létá se celoročně) - 2 999 Kč, 6) Vyhlídkový let nad Českým Krumlovem, Hlubokou a Č. Budějovicemi (létá se celoročně) - 3 999 Kč, 7) Balíček Hýčkání - pro dámu kompletní medová detoxikační kúra a pro pána reflexní masáž(obě procedury jsou hodinové) - 1 790 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Kvalitně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie Vám zajisté zpříjemní pobyt v Českém Krumlově. Do základní výbavy každého pokoje patří koupelna, WC, TV se SAT, telefon a minibar. V případě zájmu je možné na pokoj přidat přistýlku.

Stravování
V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně, které si buďto vychutnáte formou švédských stolů v hotelové restauraci nebo Vám je hotelový personál bude servírovat až do postele a romantická večeře pro pár při svíčkách formou menu v hotelové restauraci. V letních měsících slouží k příjemnému posezení i venkovní hotelová terasa s krásným výhledem na řeku a město.

Lokalita víkendu pro pár
Český Krumlov - Jižní Čechy (hotel se nachází v historickém centru města)

Zajímavosti okolí
Český Krumlov Vám poskytne mnoho možností na zajímavý program. Budete se moci kochat krásnou architekturou, ale i navštívit muzea, galerie a další známá místa. Pokud se rozhodnete pro výlet za brány města, tak Vám můžeme doporučit např. zámek Hluboká nad Vltavou, hrady Dívčí Kámen a Rožmberk, rozhlednu na vrcholu Kleť či malebné šumavské podhůří.

Ostatní
Královský víkend v Českém Krumlově je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například na prodloužený víkend (cena za noc navíc je 3 900 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou sledované parkoviště pro hosty (parkovné je již zahrnuto v ceně balíčku), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

cena: 9799,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
kurýrem (do 24 hodin)[?]