F8 Wellness pobyt pro dva v Moravském krasuHIT Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu vám přináší kvalitní ubytování ve 4* hotelu na krásném místě doplněné o pestrý wellness program. Pokud si tedy chcete příjemně odpočinout, tak tento wellness pobyt bude jistě správnou volbou.

Zde je kompletní program Wellness pobytu pro dva v Moravském krasu: jak již úvod napověděl, tentokrát jsme pro vás připravili pobyt ve wellness hotelu, který leží v turisticky vyhledávaném Moravském krasu. Můžete se těšit na ubytování ve kvalitně vybavených pokojích 4* standardu a hlavně na pestrý relaxační program. Součástí balíčku jsou snídaně formou švédských stolů, které lze rozšířit na polopenzi.

Do skladby wellness programu jsme zařadili: 2x masáž na vodním lůžku, 2x relaxační procedura dle vaší volby z následujícího výběru - rašelinový zábal, zábal ze včelího vosku, lymfodrenáž, suchá uhličitá koupel či klasická masáž zádové sestavy, každý den pobytu relaxace v hotelovém bazénu se slanou vodou a whirpoolu, dvouhodinový vstup do wellness centra, které obsahuje finskou saunu, parní saunu, infrakabinu, Kneippovu šlapací koupel, ochlazovnu, solární louku, bazén se slanou vodou a protiproudem a whirpool. Dále nechybí možnost zapůjčení holí na Nordic walking včetně doporučení vhodných tras.

K takto pestrému programu přidejte ještě možnosti na procházky, túry či třeba návštěvu nedalekých Punkevních jeskyní s Macochou.

K wellness pobytu lze doobjednat
K balíčku Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Polopenze během celého pobytu pro pár (výběr z 5 menu) - 1 000 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc se snídaní pro dva - 2 280 Kč, 3) Balíček masáží - masáž lávovými kameny pro pána, aromatická masáž pro dámu - 1 740 Kč, 4) Balíček Relaxace - levandulový zábal pro dámu a klasická masáž pro pána - 1 600 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k wellness pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Součástí Wellness pobytu pro dva v Moravském krasu jsou nově otevřené hotelové pokoje, které nabízí kvalitní ubytování 4* standardu. K dispozici vám bude lednička, pokojový safe, TV, pevné internetové i WIFI připojení, koupelna se sprchou a balkón s výhledem do údolí.

Stravování
Během pobytu jsou pro vás připraveny snídaně formou švédských stolů. V případě zájmu lze k pobytu doobjednat polopenzi. Moderní hotelová restaurace klade důraz na čerstvost, sezónnost, regionální nabídku i zdravotní hlediska. V letních měsících nabízí příjemné posezení Nebeská terasa i hotelové atrium s relaxační zónou.

Lokalita wellness pobytu
Jižní Morava - Moravský kras (hotel se nachází u Blanska)

Zajímavosti okolí
Zde je několik doporučených tipů na výlet nedaleko hotelu: propast Macocha, Punkevní, Kateřinská a Sloupsko-šošůvské jeskyně, rozhledna Podvrší, zámky v Rájci - Jestřebí a v Lysicích, zámek, hrad v Boskovicích, Aquapark ve Vyškově či Westernové městečko v Boskovicích.

Ostatní
Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu je možné absolvovat i na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc pro pár je 2 280 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, hotel nabízí i bezbariérový přístup.

cena: 7299,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
kurýrem (do 24 hodin)[?]