F18 Dámské vinné hýčkání na Pálavě
Pokud se spojí kouzlo jižní Moravy s kvalitním 4*ubytováním, lahodnou stravou, šesti originálními vinnými procedurami, vinnou degustací ve sklípku, neomezeným vstupem do vinného wellness centra tak dostaneme vydařenou dámskou jízdu ve znamení vína.
Zde je kompletní program pobytu Dámské vinné hýčkání na Pálavě: jak již bylo zmíněno tentokrát Vás vypravíme do centra vinařství na jižní Moravě na Pálavu. Ubytování ve 4* hotelu doplníme o snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu a jedno gurmánské tříchodové večerní menu ve stylové hotelové restauraci .

Celá skladba balíčku bude spojena s vínem. Můžete se těšit na degustaci vína se sommeliérem, která proběhne ve vinném sklípku a během níž se důkladně seznámíte s chutí místních vín a s tradicí pěstování vína na jižní Moravě.

A hlavně na bohatý vinný relaxační program. Součástí pobytu jsou tyto procedury: 2x harmonizační vinná masáž, 2x vinný peeling a 2x celotělový vinný zábal. K tomu pro vás bude připraven neomezený vstup do Vinného wellness centra s whirpoolem, čtyřmi druhy saun, Kneippovou vinařskou stezkou, termolavicí a vinnými sprchami během celého pobytu. Na konci pobytu ještě obdržíte milou pozornost od hotelu a hlavně si odvezete vzpomínky na vydařenou dámskou jízdu na prosluněné jižní Moravě.

K pobytu Dámské vinné hýčkání lze doobjednat
K pobytu Dámské vinné hýčkání je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů - 2 190 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze a vstupu do vinného wellness - 2 890 Kč, 3) Pohoštění po příjezdu - láhev sektu doplněná o ovoce, sladké a slané pohoštění a minerální vodu na pokoji - 750 Kč, 4) Balíček Kouzlo vína - 1x vinná lázeň a 1x vinná masáž lávovými kameny - 1 850 Kč, 5) Relax plus - 1x vinná lázeň a 1x reflexní masáž - 1 390 Kč, 6) Doplatek za ubytování v mezonetovém apartmá na dvě noci - 2 000 Kč, 7) Druhá večeře pro dvě dámy - 700 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Nově vybavené pokoje 4* hotelu poskytují kvalitní ubytovací služby. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, telefon, WIFI připojením k internetu a elektronický zámkový systém.

Stravování
Během pobytu se můžete těšit na snídaně formou švédských stolů po obě rána a na jednu tříchodovu večeři formou výběru z menu ve stylové hotelové restauraci (k pobytu lze doobjednat druhou tříchodovou večeři pro dvě dámy za 700 Kč). Během pobytu Vám dále bude k dispozici hotelový vinný sklípek, restaurace s pestrou nabídkou tradičních českých specialit a kavárna s výběrem míchaných nápojů a kávy. V letních měsících ideálně poslouží i venkovní posezení s grilem.

Lokalita víkendu pro ženy
Jižní Morava - Pálava - Hustopeče

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází v samém srdci jižní Moravy a jeho okolí Vám poskytne mnoho možností na zajímavé výlety. Zde nabízíme pro inspiraci několik variant: Lednicko-Valtický areál, CHKO Pálava, vodní nádrž Nové Mlýny, muzeum ve Věstonicích či historický Mikulov. Dále je možné se vypravit za poznáním či nákupy do metropolí sousedních států Bratislavy a Vídně.

Ostatní
Vinné hýčkání pro dámy je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc s polopenzí a vstupem do vinného wellness je 2 890 Kč pro dvě dámy), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou monitorované parkoviště pro hosty (parkovné je zahrnuto v ceně pobytu), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým pokojem i bezbariérovým přístupem.

cena: 8999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
kurýrem (do 24 hodin)[?]