F17 Víkend pro dva s vínem na jižní Moravě

Pokud se spojí kouzlo jižní Moravy s kvalitním 4*ubytováním, lahodnou polopenzí, originálními vinnými procedurami a vstupem do vinného wellness centra tak zaručeně dostaneme vydařený pobyt pro dva. A jako bonus je do balíčku v letních měsících přidán vstup do aquaparku a v zimě do krytého plaveckého bazénu.

Zde je kompletní program balíčku Pobyt pro dva s vínem na jižní Moravě: tentokrát Vás vypravímedo samého srdce jižní Moravy do vstupní brány do Pálavského regionu a Lednicko - Valtického areálu. Můžete se těšit na ubytování v hotelu 4* standardu. O chuťové buňky se během pobytu postarají snídaně formou švédských stolů a dvě romantické večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci.

Během pobytu neopomenete poznat tento krásný kout naší země a zároveň dopřejete i relaxaci svému tělu. Pro každého z páru je totiž připravena místní specialita - pro pána relaxační vinná masáž a pro dámu originální peeling z vinných jader. Procedury doplníme vstupem do vinného wellness centra (whirpool, čtyři druhy saun, Kneippova vinařská stezka, termolavice a vinné sprchy) na každý den pobytu. A jako bonus nechybí v letních měsících celodenní vstup do aquaparku a v zimních měsících do krytého plaveckého bazénu. Pojeďte si tedy vychutnat jižní Moravu plnými doušky.

K Pobytu pro dva s vínem lze doobjednat
K Pobytu pro dva s vínem je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů - 1 990 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze - 2 790 Kč, 3) Welcome set - láhev sektu a 5ks růží na přivítanou - 899 Kč, 4) Pohoštění po příjezdu - láhev sektu doplněná o ovoce, sladké a slané pohoštění a minerální vodu na pokoji - 750 Kč, 5) Balíček Kouzlo vína - pro dámu vinná lázeň a pro pána vinná masáž zad a šíje + společná hodina ve vinném wellness - 1 499 Kč, 6) Relax plus - pro dámu vinná masáž celého těla a pro pána reflexní masáž - 1 499 Kč, 7) Balíček Pálava Exklusive - partnerská edukativní masáž následovaná koupelí a doplněná o reflexní masáž plosek nohou pro každého z páru - 2 290 Kč, 8) Doplatek za ubytování v mezonetovém apartmá na dvě noci - 2 000 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Nově vybavené pokoje 4* hotelu poskytují velice příjemné ubytovací služby. Součástí každého pokoje je samostatná koupelna a WC, TV se SAT, telefon, WIFI připojením k internetu a elektronický zámkový systém.

Stravování
V ceně Pobytu pro dva s vínem na jižní Moravě je zahrnuta polopenze. Snídaně formou švédských stolů doplní romantické večeře formou tříchodového menu dle vlastního výběru. Během pobytu Vám bude k dispozici hotelový vinný sklípek, restaurace s pestrou nabídkou tradičních českých specialit, pivnice a kavárna se širokým výběrem míchaných nápojů a kávy. V letních měsících ideálně poslouží i venkovní posezení s grilem.

Lokalita pobytu pro dva
Jižní Morava - Pálava - Hustopeče

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází v samotném srdci jižní Moravy a jeho okolí Vám poskytne mnoho možností na zajímavé výlety. Zde nabízíme pro inspiraci několik variant: Lednicko-Valtický areál, který patří mezi světové dědictví UNESCO, CHKO Pálava, vodní nádrž Nové Mlýny, archeologická naleziště a muzeum ve Věstonicích či vinařské centrum Mikulov. Dále je možné se vypravit za poznáním či nákupy do metropolí sousedních států Bratislavy a Vídně.

Ostatní
Pobyt pro dva s vínem na jižní Moravě je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 1 990 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty (parkovné je v ceně pobytu), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem a přístupem. Pobyt lze připravit i jen pro jednu osobu

cena: 7999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
kurýrem (do 24 hodin)[?]